JEZUS OBECNY CIAŁEM , KRWIĄ , DUSZĄ I BOSKOŚCIĄ W EUCHARYSTIIDOWODY:

1- Włochy - Lanciano- rok 700

Wątpiącemu kapłanowi Bóg daje znak , po słowach Konsekracji Hostia w jego 

rękach zamienia się w okrągły fragment ciała , a wino w krew . 

Badania histologiczne –fragment ciała stanowi prążkowa tą tkankę ścianki serca ,krew grupy AB . Winki badań 4 marca 1971 r. Profesor Linoli ekspertyza medyczna. Obecnie Monstrancja znajduje się w kościele św. Franciszka w Lanciano .2-Francja –Branie rok 1153 cud Eucharystyczny . 3-Włochy- Ferrera rok 1171 , w momencie gdy konsekrowana hostia przełamana została na dwie części wytrysnął z niej strumień krwi . Hostia przemieniła się w ciało. Cud można zobaczyć w kościele Santa Maria del Vado w Ferrerze .4- Niemcy –Augsburg rok 1194 Kościół św. Krzyża . Hostia - przemienia się w ciało Chrystusa .

5-Włochy cud w Alatri rok 1228 . Hostia przemienia się w ciało Chrystusa .

6-Portugalia cud w Santarem rok 1300 , pięćdziesiąt kilometrów od Fatimy .

Hostia przemienia się w ciało Chrystusa. Obecnie można ją zobaczyć w kościele 

Św. Cudu, Sanktuarium Cudownej Hostii .

7-Włochy Florecja rok 1230 , zapomniano po Mszy Świętej wytrzeć kielicha , następnego dnia zobaczono w kielichu skrzepniętą krew Chrystusa .

Rok 1595-podczas pożaru Hostie konsekrowane wypadły na dywan , mimo ognia nie uległy spaleniu . Cud można zobaczyć w Kościele Św. Ambrożego .

8- Czechy cud w Olmutz rok 1242 . 

9-Niemcy cud w Regensburgu 1257 r. Zbawiciel z krzyża ołtarzowego ręką która oderwała się od drewna odebrała kielich z ręki kapłana , przerażony cofnął , gorąco żałował za swój brak wiary , wtedy ręka Chrystusa oddała mu kielich .

10-Włochy cud w Bolesna-Orvieto. Podczas Konsekracji krople Krwi zaczęły spływać z Hosti na ręce kapłana i korporał , cud można zobaczyć w Katedrze Orvieto.

11-Francja Paryż rok 1274 złodziej wykradł kustodię z konsekrowaną Hostią uciekł na pole. Gdy otworzył kustodię Hostia uniosła się w powietrze i zaczęła wibrować i krążyć nad głową winowajcy . Zauważyli to ludzie , pochwycili go , a Hostię odnieśli do kościoła .

1290 r.- Hostia trafiła w ręce innowiercy który scyzorykiem przebił ją , trysnęła krew 

 

[index]